We deliver maintenance and service repairs, warranty and post-warranty performance in the entire country.

We deliver maintenance of security systems in compliance with the binding regulations and the producers’ guidelines.

Kontakt mailowy za pośrednictwem Formularza Kontaktowego

tel: +48 798 938 938

Delivery of solutions

24h
service

GEO-KAT, dbając o najwyższą jakość swoich usług, współpracuje z najlepszymi producentami sprzętu oraz kompleksowych systemów przeciwpożarowych.

Firma nasza dostarcza na polski rynek wysokiej klasy urządzenia do wykrywania zagrożenia pożarowego charakteryzujące się szeregiem zaawansowanych funkcjonalności i łatwością konfiguracji. Proponowane systemy są przystosowane do wykrywania pożaru w hotelach, biurach, placówkach medycznych, przemysłowych i w fabrykach.

Scope of services:

WES 3

WES 3

GEO-KAT to firma łącząca wiedzę i doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na biznes. Jest oficjalnym dystrybutorem Mobilnego Bezprzewodowego Systemu Sygnalizacji Pożaru WES 3.

What is WES 3?


WES 3 to innowacyjny produkt, który ma na celu zapewnić ochronę ludziom, obszarom i zapleczom budowy. System ten ma wiele zalet: przede wszystkim jest mobilny i bezprzewodowy, czyli nie potrzebuje żadnego okablowania. Jest to rozwiązanie certyfikowane zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 54, które spełnia wymogi i zalecenia rynku ubezpieczeniowego oraz pozwala w sposób wygodny i ekonomiczny zabezpieczać obszary budowy. System umożliwia wczesne ostrzeżenie o powstałym pożarze, co daje możliwość szybszej ewakuacji oraz podjęcia działań przeciwpożarowych. WES 3 przyczynia się więc do wzrostu bezpieczeństwa ludzi oraz minimalizuje straty materialne.

If you want to know more about WES 3.

What we offer :

Low-voltage Installations
BMS and Building Automation Systems
Electrical
Installations
Energy Efficiency
Telecommunication
Maintenance and Facility Management
Service Delivery
Delivery of Solutions